Jak zhubnout 3. díl

12.11.2020

Při tématu jak zhubnout  je dobré pamatovat také na psychologické aspekty. Zdravá výživa, zdravý životní styl, zdravý jídelníček a dietní jídla jsou vaši kamarádi a přesto to někde drhne?  Netrpíte náhodou emočním hladem, přejídáním či nekontrolovanou chutí k jídlu? Pojďme se na jednotlivé aspekty podívat podrobněji. 

Emoční hlad: teď hned, bezmyšlenkovitý, jíme, abychom otupili emoci, klidně si přidáme, následuje pocit viny a " od zítra nejím" 

Nekontrolovatelná chuť jídlu - nepřebíjíte své pocity, které vám říkají "nežiješ život, jaký bys chtěl žít", jídlem? 

Přejídání - nějaký pocit nás nutí, abychom jedli víc a my doufáme, že se dík tomu budeme cítit lépe n. více energie.

Pokud jsme zařadili již do svého programu zdravý jídelníček a zdravý životní styl,  měli bychom si zvědomit i výše uvedené a začít s tím pracovat.Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového

Často se setkávám s otázkou co s chutí na sladké. Je dobré, pokud zcela vyloučíme jednoduché sacharidy (dortíky, oplatky, bonbóny atd.), to je krok číslo jedna. Pokud dodržujeme vyváženou stravu a přesto nás přepadne chuť na sladké, je dobré zkusit sníst kousek ovoce, zejména bobulovité. Pokud chuť na sladké stále přetrvává, můžeme mít připraveny...

Frekvence solfeggio jsou součástí staré šestitónové stupnice, o níž se věří, že obsahovala posvátnou hudbu, včetně slavných a krásných gregoriánských chorálů.

https://www.idnes.cz/xman/styl/inbody-mereni-fitness-tuk-vaha-hmotnost-metabolismus.A230906_183821_domaci_nema