Jak zhubnout 2. díl

11.11.2020

Vytvořte si nejprve vizi k tématu "jak zhubnout". Začneme tím, že si napíšeme DO KDY chci zhubnout a KOLIK kilogramů. Napište si DŮVODY.  Napište si, v ČEM BUDOU VAŠE POCITY JINÉ NEŽ DOTEĎ. Vejdu se do té sukně co se tak smutně krčí vzadu ve skříni? Budu mít víc energie a elánu, cítit se zdráv? Budu se moci předklonit aniž by mě tlačilo břicho? Doběhnu tu tramvaj bez zadýchávání se? A nakonec: CO PRO TO UDĚLÁM? Například : vyřadím cukr, zařadím zeleninu ke každému jídlu, zařadím pohybovou aktivitu, poslední jídlo bude v 18h například..Je dobré si vytvořit i plán B, tedy plán co udělám když vybočím ze svého plánu jak zhubnout. Tedy například nevzdám to, když jsem se přejedl(a), naopak, řeknu si fajn, občas si dopřeju, ale zítra si naložím ke každé porci více zeleniny a přidám pohyb. Napište si to na papír, co je psáno, to je dáno, bude se  vám s tím lépe pracovat. Pokud potřebujete pomoci, objednejte se na konzultaci, kde můžeme nastavit tyto věci spolu.

Stačí když budete dodržovat svoje úsilí v plánu jak zhubnout v rytmu 80/20, není potřeba být perfektní vždy a stále na 100%. 

Malý tip nakonec: kupte si tolik kilogramů mouky (či cukru) kolik chcete zhubnout. Dejme tomu, že chcete zhubnout 5kg, tak si kupte 5kg mouky. Nejezděte pro to autem, jděte pěkně pěšky a pěkně si vychutnejte celou tíhu oněch 5 kg v ruce v tašce Tak toto nosí vaše tělo navíc. Až bude polevovat vůle či motivace, pěkně svých 5 kg vytáhněte a potěžkejte:-).


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového

Často se setkávám s otázkou co s chutí na sladké. Je dobré, pokud zcela vyloučíme jednoduché sacharidy (dortíky, oplatky, bonbóny atd.), to je krok číslo jedna. Pokud dodržujeme vyváženou stravu a přesto nás přepadne chuť na sladké, je dobré zkusit sníst kousek ovoce, zejména bobulovité. Pokud chuť na sladké stále přetrvává, můžeme mít připraveny...

Frekvence solfeggio jsou součástí staré šestitónové stupnice, o níž se věří, že obsahovala posvátnou hudbu, včetně slavných a krásných gregoriánských chorálů.

https://www.idnes.cz/xman/styl/inbody-mereni-fitness-tuk-vaha-hmotnost-metabolismus.A230906_183821_domaci_nema